close
loading
1.jpg

SUPPORT

STRONA GŁÓWNA / WSPARCIE

Jesteśmy dostępni i wspieramy lokalnie

 

Wayne Kerr Electronics Service ma na celu zapewnienie wszechstronnego wsparcia wszystkim naszym klientom.

 

Pomoc techniczna dotyczy naszych obecnych urządzeń oraz wielu starszych produktów. Zapytania należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres office@waynekerr.pl, podając szczegółowe informacje o produkcie i wymaganym wsparciu technicznym.

 

Zespoły sprzedaży służą pomocą i przygotowują oferty produktowe na każde zapytanie klienta. W przypadku zapytań technicznych należy złożyć zapytanie u naszych lokalnych przedstawicieli.

 

Usługa kalibracji jest dostępna dla urzadzeń firmy Wayne Kerr, i jest zgodna z normami danego kraju. Zapeniamy kompleksową obsługę serwisową, zapewniamy naprawę wszystkich aktualnych przyrządów oraz wielu starszych produktów.

 

Aby zamówić kalibrację przyrządu lub serwis, skontaktuj się z nami za pośrednictwem korzystając z zakładki KONTAKT.

 

Kopie instrukcji obsługi wielu naszych produktów są dostępne w formie elektronicznej (.pdf).

wsparcie

 

AKCESORIA OD PRODUCENTA

Wszystkie urządzenia dostarczone przez firmę Wayne Kerr Electronics Ltd przeznaczone są wyłącznie do użytku z zatwierdzonymi akcesoriami lub przyrządami pomocniczymi. Wydajność, kalibracja i niezawodność produktu mogą być zapewnione tylko w przypadku, gdy stosowane są zalecane urządzenia zewnętrzne. Wszelkie uszkodzenia produktów spowodowane korzystaniem z niezatwierdzonych urządzeń spowodują unieważnienie gwarancji dotyczących produktu lub usługi. Lista zatwierdzonych akcesoriów i urzadzeń pomocniczych znajduje się w zakładce Akcesoria lub w karcie danych produktu.

 

 

SERWIS I NAPRAWA

W przypadku problemów, awarii lub konieczności kalibracji należy skontaktować się z działem obsługi, lokalnym inżynierem sprzedaży, bądź agentem firmy. Po omówieniu problemu i procedury naprawy, wymagajacej przysłania urządzenia do serwisu zaleca się przesłanie kompletnego przyrządu. Przy zwracaniu urządzenia należy zadbać o odpowiednią staranność pakowania. Należy również zabezpieczyć przesyłkę przed uszkodzeniami i ubezpieczyć przed utratą w trakcie tranzytu. W miarę możliwości ponownie używać oryginalnego opakowania.

Wayne Kerr Electronics jest producentem precyzyjnych urządzeń pomiarowych, uznanym za lidera w swojej dziedzinie i rozpoznawanym za jakość, dokładność i szerokie możliwości swoich urządzeń. Wayne Kerr rozpoczął działalność w roku 1946, w Londynie w Wielkiej Brytanii. W ciągu ostatnich 60 lat firma Wayne Kerr Electronics stała się wiodącym producentem urządzeń do procesów testowych (mierniki LCR, analizatory impedancji, wysokiej częstotliwości analizatory LCR). Zapewnia wsparcie techniczne i serwis swoich urządzeń klientom na całym świecie. W celu usprawnienia obsługi i wsparcia technicznego na polskim rynku firma Wayne Kerr Electronics utworzyła autoryzowany oddział firmy. Poza tym posiada swoje oddziłay na całym swiecie, w kilku krajach Europy, w Stanach Zjednoczonych, Singapurze, Indiach, Japonii, Chinach i na Tajwanie.

adres

Adres:

ul. Lotnicza 108, 80-297 Banino k. Gdańska

telefon

telefon:

+48/58-742-11-27

mail

e-mail:

office@waynekerr.pl